Zagłosuj na naszego absolwenta!

M.Danielak
Zagłosuj na naszego absolwenta, Mateusza Danielaka, w plebiscycie na Sportowca Roku Powiatu Piotrkowskiego 2016...

Redakcja Dziennika Łódzkiego po raz kolejny organizuje plebiscyt na Sportowca Roku Powiatu Piotrkowskiego 2016. Miło nam poinformować, że w gronie nominowanych znalazł się były uczeń Szkoły Podstawowej nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim, Mateusz Danielak. Mateusz jest badmintonistą Ruchu Piotrków Trybunalski i ubiegłorocznym oraz oczywiście aktualnym Mistrzem Polski U19 w tej olimpijskiej dyscyplinie. Od tego sezonu jest już członkiem Kadry Narodowej Seniorów i przebywa w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Warszawie.

Głos na Mateusza Danielaka można oddać na dwa sposoby: poprzez facebook (głosowanie bezpłatne dające raz dziennie 3 punkty) oraz poprzez SMS (koszt 2,46 zł z VAT – ilość esemesów jest nieograniczona, każdy z nich daje 10 punktów). Na naszego byłego ucznia możecie zagłosować w TYM MIEJSCU. Głosowanie trwa do 30 stycznia 2017 roku. Dziękujemy!