Zakończenie „Młodzieżowej Szkolnej Ligi OSiR 2017/2018”

W czwartek, 18.10.2018r., podczas spotkania w piotrkowskiej hali Relax podsumowano rozgrywki Młodzieżowej Szkolnej Ligi OSiR 2017/2018...
Międzyszkolna liga sportowa organizowana jest przez Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Zmagania odbywały się w czterech dyscyplinach sportowych: siatkówka, koszykówka, piłka ręczna oraz mocowanie. Nagrody najlepszym zespołom wręczyli prezydent Krzysztof Chojniak oraz wiceprezydent Andrzej Kacperek, którzy pogratulowali zwycięstw i życzyli dalszych sukcesów w przyszłości. W piłce siatkowej dziewcząt nasza szkoła uplasowała się na II miejscu, natomiast w piłce koszykowej dziewcząt na III miejscu. W klasyfikacji generalnej piotrkowskich szkół podstawowych zajęliśmy IV miejsce. Gratulujemy!

dyplom 1 (pdf) 2.62mb, (Pobrań: 86)
dyplom 3 (pdf) 2.65mb, (Pobrań: 91)
dyplom2 (pdf) 2.63mb, (Pobrań: 99)