Zapraszamy do konkursu "Wakacje wolne od uzależnień"

zoom_675b69d685c3f7c5be0373a7fa3822bc
Panie Ilona Trojan, Anna Sołtys – Dobrowolska, Kalina Balińska i Magdalena Ostromecka zapraszają uczniów z klas I – VI do udziału w pozaszkolnym konkursie plastycznym z zakresu profilaktyki uzależnień ,,Wakacje wolne od uzależnień”...

1. Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej ,,Pałacyk” w Piotrkowie Trybunalskim
  2. Cele konkursu:
-  propagowanie życia bez nałogów,
-  utrwalanie zachowań promujących zdrowy styl życia,
-  wskazanie roli rodziny w kształtowaniu charakteru młodego człowieka;
  1. Adresaci konkursu:
- klasy I – III: ,,Twoje palenie mi szkodzi” - ja i moja rodzina
- klasy IV – VI: ,,Zdrowe i przyjemne życie bez nałogu” - aktywne   formy wypoczynku
  1. A 4 lub większy
  2. Technika: dowolna
  3. Ocena prac konkursowych: prace powinny być wykonane samodzielnie przez ucznia, być zgodne z tematem i czytelne w przekazie; liczy się staranność, estetyka pracy  i pomysłowość;
  4. Termin oddawania prac: do 01.06.2017 r. do świetlicy szkolnej lub gabinetu pedagoga. Autor powinien podpisać pracę na odwrocie.