Zbiórka na rzecz piotrkowskiego Schroniska dla Zwierząt

Nasza szkoła po raz kolejny, znów licząc na ogromne serca naszych uczniów i pracowników, ogłasza zbiórkę dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Piotrkowie.
Zbieramy karmę dla zwierząt (suchą i mokrą), makarony, kasze oraz środki czystości (płyny do naczyń, szampony dla zwierząt, podkłady higieniczne). Mile widziane są również akcesoria dla zwierząt (smycze, obroże, zabawki itd.) oraz koce lub niepotrzebne już w domach komplety pościelowe.

Karmę i akcesoria prosimy przynosić do sali nr 12 (do p. Moniki Kociołek i p. Barbary Krawczyk). Termin - do końca kwietnia.

W galerii poniżej przedstawiamy zwierzaki, które w ostatnich dniach prawdopodobnie się zagubiły i trafiły do piotrkowskiego schroniska. Może ktoś rozpozna swojego czworonożnego przyjaciela?