Znów gramy z WOŚP!

To już czwarty raz!
Kwestowanie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już na dobre, dzięki p. Annie Sołtys-Dobrowolskiej, wpisało się w kalendarz wydarzeń naszej szkoły. W tym roku dołączamy do zbiórki już po raz czwarty!

Zachęcamy wszystkich chętnych do wrzucania datków (liczy się każdy grosz!) do orkiestrowej puszki, która czeka na Was w gabinecie pedagoga szkolnego.

Nasza szkoła będzie mieć też swoją reprezentację w wielkim finale Orkiestry – wolontariusze, którzy zgłosili się spośród chętnych uczniów klas siódmych i ósmych, będą kwestować z puszkami na ulicach Piotrkowa w dniu 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

32. Finał WOŚP odbędzie się 28 stycznia 2024 roku, zaś zbiórka odbywa się pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.