Zwycięstwo w konkursie "Książek ilustrowanie to nie lada wyzwanie"!

21 listopada 2017 roku uczniowie naszej szkoły z klas II i III wzięli udział w konkursie literacko - plastycznym "Książek ilustrowanie to nie lada wyzwanie" organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Piotrkowie Trybunalskim...
Dzieci rozwiązywały test wiedzy o ilustratorach i ich rysunkach, a następnie przystąpiły do quizu polegającego na dopasowaniu tytułu do pokazanego obrazka. Ostatnim etapem było wykonanie obrazka do wylosowanego tytułu. Tym razem szczęście dopisało najmłodszym. Drużyna z klasy IIa w składzie: Maja Fogiel, Weronika Grzybek, Emilia Konecka, Weronika Mokwińska oraz Zuzanna Rózga zajęły pierwsze miejsce! Komisja nie mogła uwierzyć, że to drugoklasistki! Nasi trzecioklasiści również wykonali przepiękną pracę, a do trzeciego miejsca zabrakło 2 punktów. Najważniejsza była jednak świetna zabawa i ją było widać i słychać podczas konkursu. Gratulujemy!