Szkolna stołówka wznawia wydawanie posiłków dla wszystkich zapisanych uczniów.
Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem konkursów i olimpiad szkolnych.
Przedstawiamy przydział sal lekcyjnych w dniach 12-13.10.2020 r.
W związku z zaistniałą w naszej szkole sytuacją epidemiologiczną zmieniają się zasady wydawania obiadów.
Prosimy Państwa o dokładne zapoznanie się z najnowszymi informacjami.
08-10-2020

Ważny komunikat!

Decyzją Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 09.10.2020 (piątek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych (wykorzystanie dnia do dyspozycji dyrektora szkoły).
Klasa IVb wraz z wychowawczynią, panią Dominiką Hilską, potrafi łączyć przyjemności.
Dnia 6 października 2020 roku rozstrzygnięty został szkolny konkurs plastyczny ogłoszony z okazji obchodzonego 26 września Europejskiego Dnia Języków Obcych.

Łódzka policja włączyła się w przedsięwzięcia związane z obchodami Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania.
Zapraszamy do skorzystania z okazji uczestnictwa w konkursach przedmiotowych Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus.

Piątek 03 maja 2024

Juwenalis, Maria, Alodia, Antonina, Aleksander, Leonia, Tymoteusz, Piotr