Masz problem z nauką? Zapraszamy w każdą środę o godz. 11.30 do sali 02.
Powoli naszą szkolną tradycją stają się świąteczne edycje lekcji matematyki.
22 marca to Światowy Dzień Wody, jednak w wielu krajach nie jest to powód do świętowania. Aż połowa ludzi na świecie doświadcza krytycznego braku wody w ciągu roku, a w desperacji – pije skażoną, szkodliwą wodę, narażając się na choroby lub śmierć. Jak co roku nasza szkoła przystąpiła do akcji „Światowy Dzień Wody z Polską Akcją Humanitarną”.
W ubiegły piątek został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną.
24-03-2024

Najmłodsi do boju!

Boju sportowego oczywiście, bo 20 marca br. w hali Relax odbyły się Mistrzostwa Miasta w Grach i Zabawach Ruchowych klas I-IV Igrzyska Dzieci 2023/2024.

Czyli Światowy Dzień Zespołu Downa w naszej szkole.
Zobaczcie jak przywitaliśmy w naszej szkole wiosnę!
Dnia 19 marca w naszej szkole zostały pobudzone zmysły smaku i zapachu, a to za sprawą warsztatów czekolady, w których uczestniczyli uczniowie klas pierwszych i drugich.
Świetne wyniki naszych uczniów w konkursach międzyszkolnych.
Piotr Zielonka, uczeń klasy 8A, awansował do finału Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty w województwie łódzkim…

Czwartek 28 marca 2024

Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat