Program "Trzymaj Formę!"

Miło nam poinformować, że nasza szkoła po raz kolejny otrzymała certyfikat potwierdzający uczestnictwo w bieżącym roku szkolnym w XVI edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Trzymaj Formę!".

Program Trzymaj Formę! współorganizowany jest  przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców w ramach realizacji strategii WHO dotyczącej diety, aktywności fizycznej i zdrowia. Jego celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety, w oparciu o odpowiedzialność indywidualną i wolny wybór jednostki.

Serdecznie dziękujemy całej społeczności szkolnej oraz szkolnym partnerom za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia!

Koordynatorką akcji była nauczycielka wychowania fizycznego - Katarzyna Niewiadomska.