Maja nie zwalnia tempa! Po zdobyciu I miejsca w XIV miejskim konkursie fotograficznym „Piotrkowska przyroda” czas na kolejne laury.
Nasza szkoła po raz kolejny już otrzymała Certyfikat Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!”.
W dniach 10-11 czerwca klasy 6A, 6B, 8A i 8B wybrały się wraz z wychowawcami na dwudniową wycieczkę szkolną.
13 czerwca 2024 r. uczniowie kl 7A, 7B i 4B zwiedzali Poznań.
W konkursie "Zabytki krajów anglojęzycznych i niemieckojęzycznych".
Nasi trzecioklasiści zakończyli na razie przygodę z basenem.

73 najlepszych uczniów oraz absolwentów piotrkowskich szkół odebrało dziś, w Mediatece 800-lecia, gratulacje od prezydenta Juliusza Wiernickiego z okazji kończącego się roku szkolnego 2023/2024.
W dniu 13 czerwca 2024 r. w naszej szkole odbyło się niecodzienne spotkanie.
Tuż przed wakacjami nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Bezpieczne wakacje” ogłoszonego przez naszą świetlicę.
Już za dwa dni, 21 czerwca, zakończymy kolejny rok szkolny...

Wtorek 17 września 2024

Ariadna, Szczęsny, Zygmunta, Justyna, Justyn, Narcyz, Hildegarda, Lamberta, Franciszek, Szczęsna, Dezyderiusz, Drogosław, Lambert, Teodora, Piotr