Tradycyjnie już podajemy koszt obiadów w tym miesiącu...
Kwestowanie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już na dobre, dzięki p. Annie Sołtys-Dobrowolskiej, wpisało się w kalendarz wydarzeń naszej szkoły. W tym roku dołączyliśmy do zbiórki, koordynowanej przez piotrkowski sztab #3657, już po raz czwarty!
30-01-2024

Matematyka na luzie

Spośród wszystkich pomocy naukowych i sprzętów zakupionych przez naszą szkołę dzięki programowi Laboratoria Przyszłości zestawy klocków Lego Education BricQ Motion Essential to, zdaniem naszych uczniów, największy hit!
Zbliżający się okres ferii zimowych to przede wszystkim czas wypoczynku i zabawy. Nie można jednak zapomnieć o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.
Nowe wyzwanie gimnastyczne!
Kolejne warsztaty klockowe w Mediatece.
Bezpłatny webinar z języka polskiego dla ósmoklasistów.
W ubiegły czwartek w naszej szkole odbyły się zabawy karnawałowe.
Naszą szkołę odwiedzili Mistrzowie Pythona!
Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce w, zorganizowanym przez Mediatekę, drużynowym konkursie „Geometryczny inżynier” pokonując siedem innych szkół!

Wtorek 23 kwietnia 2024

Adalbert, Wojciech, Gerard, Helena, Jerzy, Gabriela, Gerarda, Lena