Zapraszamy do galerii!
"Świeć przykładem" - to hasło poniedziałkowej akcji, jaką Urząd Miasta wspólnie z Komendą Miejską Policji zorganizował przy okazji oddania do użytku drugiego etapu ścieżki rowerowej powstającej wokół zbiornika Bugaj...
W dniu 19.10.2023 r. uczniowie kl. 7A wraz z p. Beatą Cuper uczestniczyli w akcji "Twoje ręce mogą uratować komuś życie" z zakresu przywracania czynności serca i udzielania pierwszej pomocy, które odbyło się w SP nr 3 w Piotrkowie.
Podajemy wyniki konkursu zorganizowanego z okazji Międzynarodowego Dnia Bez Przemocy, który obchodziliśmy 2 października.
To już nasza szkolna tradycja, powinność, którą uczniowie spełniają co roku w przededniu Wszystkich Świętych na znak pamięci o tych, którzy odeszli. W tym roku nie mogło być inaczej. Uczniowie klas ósmych (w ramach zajęć z wiedzy o spoczeństwie) oraz szóstych porządkowali groby na piotrkowskiej nekropolii.
Choć pomysł zbiórki kasztanów może się wydawać nieco absurdalny, śpieszymy wyjaśnić, że kasztany to nie tylko materiał do tworzenia jesiennych ludzików, lecz także składnik wielu kosmetyków i leków, zaś ich skupem zajmują się wyspecjalizowane firmy.
Wzięliśmy udział w XVI edycji Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa zorganizowanej przez KMP w Piotrkowie Trybunalskim.
Zapraszamy do udziału III Narodowym Konkursie Wiedzy o Sporcie pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki.
Zapraszamy uczniów klas I-III do udziału!
Finał wojewódzki konkursu "Poznaj Polskę na Sportowo".

Poniedziałek 29 kwietnia 2024

Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina, Wiktor, Katarzyna