W związku z licznymi pytaniami pragniemy poinformować, że zajęcia taneczne organizowane przez grupę Hajdasz NIE BĘDĄ odbywać się w naszej szkole.
08-10-2023

Nasi znawcy futbolu

4 października trzydziestu uczniów klas 4-8 wzięło udział w I etapie konkursu Wiedzy o Piłce Nożnej w ramach ogólnopolskiego przedsięwzięcia "Poznaj Polskę na Sportowo" zorganizowanego przez Polski Związek Piłki Nożnej oraz Ministerstwo Edukacji i Nauki.
... i kudłate i łaciate, pręgowane i skrzydlate, te, co skaczą i fruwają na swoje święto zapraszają!
Nasza uczennica Oliwia Szulc z klasy 6A wzięła udział w wielkiej akcji ogólnopolskiej "Pokaż Talent" w kategorii "Talent Wokalny".
2 października, w dniu urodzin Mahatmy Gandhiego, przywódcy indyjskiego ruchu niepodległościowego oraz pioniera filozofii i strategii niestosowania przemocy, obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień bez Przemocy.
02-10-2023

Święto naszych chłopców!
Tradycyjnie już podajemy koszt obiadów w tym miesiącu...
W dniu 28.09.2023r. w Szkole Podstawowej w Woli Krzysztoporskiej odbyła się XVI edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Zjednoczonym Królestwie pt. "The Royal Family" dla uczniów klas VII i VIII, w którym tradycyjnie już i z powodzeniem wzięli udział uczniowie naszej szkoły.
28 września obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Jabłka. Świętowanie tego dnia miało na celu promowanie zdrowego odżywiania się oraz zachęcanie do codziennego spożywania jabłek. 🍎
Kolejna edycja konkursu „Poznaj Polskę na sportowo”.

Poniedziałek 29 kwietnia 2024

Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina, Wiktor, Katarzyna