W czwartek i piątek wśród naszej społeczności szkolnej odbyły się wigilie klasowe.
Co roku o tej porze w naszej szkole matematyka jest świąteczna.
Za pośrednictwem naszej strony przekazujemy Państwu list od Ministra Edukacji - Barbary Nowackiej.
21-12-2023

Znów triumfujemy!

Tym razem pierwsze miejsce w turnieju siatkówki!
Finał konkursu „Pocztówka od i dla Sienkiewicza”.
Dnia 15.12.2023 r. uczniowie klasy 1A wybrali się na wycieczkę do piotrkowskiej fabryki bombek Szkło Dekor.
To już czwarty raz!
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się do zbiórki na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Piotrkowie Trybunalskim!
Nasi drugoklasiści z kl. 2A już poczuli atmosferę nadchodzących świąt – zorganizowali klasową wigilię oraz warsztaty lepienia bożonarodzeniowych pierniczków.
18-12-2023

Budujemy mosty!

Nasi uczniowie wzięli udział w warsztatach, które nie tylko sprawdziły ich wiedzę z podstaw fizyki, ale i sprawdziły umiejętność pracy w grupie.

Wtorek 23 kwietnia 2024

Adalbert, Wojciech, Gerard, Helena, Jerzy, Gabriela, Gerarda, Lena