Nasi najmłodsi uczniowie stawiają na naukę poprzez zabawę!
Serdecznie zapraszamy uczniów klas VI-VIII do udziału w trzeciej edycji szkolnego konkursu informatycznego pod hasłem "Tworzymy przyjazny Internet".
Jak przechytrzyć napięcie powierzchniowe wody, że na powierzchni cały czas utrzymywał się spinacz biurowy? Nie istnieje coś takiego jak głupie czy złe doświadczenie, jest tylko okazja, żeby się rozwijać, uczyć i czynić postępy na drodze samodoskonalenia.
Piotr Zielonka laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty.

W Polsce i na świecie kwiecień ma kolor niebieski. Jest to Miesiąc Wiedzy na Temat Autyzmu - National Autism Awareness Month.
03-04-2024

Stypendia szkolne

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że w Zespole Świadczeń Rodzinnych przy ul. Sienkiewicza 16A przyjmowane są oświadczenia na drugi semestr roku szkolnego 2023/2024 od rodziców dzieci mających przyznane stypendium.
Tradycyjnie już podajemy koszt obiadów w tym miesiącu...
Pierwsze „jajeczko” w 1A.
Masz problem z nauką? Zapraszamy w każdą środę o godz. 11.30 do sali 02.
Wszystkim rodzicom, uczniom i pracownikom Szkoły Podstawowej nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim życzymy pogodnych świąt wielkanocnych spędzonych w zdrowiu i miłości.

Wtorek 16 kwietnia 2024

Benedykt, Bernadeta, Charyzjusz, Leonid, Erwin, Patrycy, Lambert, Urban, Julia, Ksenia