W czwartek odbyły się lekcje otwarte dla naszych przyszłych pierwszoklasistów.
Zapraszamy do udziału w naszym dorocznym konkursie na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną.
6 marca 2024 r. uczniowie klas 4-6 uczestniczyli w webinarach "Klikam z głową" na temat cyberprzemocy.
Nasi uczniowie w niedzielę wzięli udział w Biegu Tropem Wilczym.
Tradycyjnie już podajemy koszt obiadów w tym miesiącu...
Dnia 27.02. klasa 1B wybrała się na Stare Miasto w poszukiwaniu pomnika Mikołaja Kopernika, polskiego astronoma o którym uczniowie uczyli się na zajęciach edukacyjnych pt.: Kosmos.
Serdecznie zapraszamy Przyszłych Pierwszoklasistów z Rodzicami na DRZWI OTWARTE, które odbędą się 11 marca 2024 r. o godzinie 16.00 w Szkole Podstawowej nr 11 im. H. Sienkiewicza w Piotrkowie Trybunalskim. W programie m.in.: spotkanie z przyszłymi wychowawcami, zwiedzanie szkoły, balony dla każdego, zajęcia praktyczne - wykonanie ozdób Wielkanocnych. Zapraszamy!

Czyli Dzień Języka Ojczystego w naszej szkole.
Przypominamy, że zapisu dziecka do klasy I w roku szkolnym 2024/2025 można dokonać w sekretariacie szkoły w godzinach 8.00-15.00 (dotyczy dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły).
23 lutego wypada Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. W ostatnich dniach nasi uczniowie mieli okazję dowiedzieć się czegoś więcej o tej niebezpiecznej chorobie. Poznali objawy depresji, konsekwencje jej nieleczenia a także dowiedzieli się, gdzie należy szukać fachowej pomocy.

Czwartek 28 marca 2024

Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat