24-03-2024

Najmłodsi do boju!

Boju sportowego oczywiście, bo 20 marca br. w hali Relax odbyły się Mistrzostwa Miasta w Grach i Zabawach Ruchowych klas I-IV Igrzyska Dzieci 2023/2024.

Czyli Światowy Dzień Zespołu Downa w naszej szkole.
Zobaczcie jak przywitaliśmy w naszej szkole wiosnę!
Dnia 19 marca w naszej szkole zostały pobudzone zmysły smaku i zapachu, a to za sprawą warsztatów czekolady, w których uczestniczyli uczniowie klas pierwszych i drugich.
Świetne wyniki naszych uczniów w konkursach międzyszkolnych.
Piotr Zielonka, uczeń klasy 8A, awansował do finału Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty w województwie łódzkim…

W miniony poniedziałek w naszych szkolnych progach gościliśmy przedszkolaków, którzy przybyli do Jedenastki ze swoimi rodzicami i dziadkami!
Z okazji obchodzonego 23 lutego Dnia Walki z Depresją uczniowie klas VI-VIII mieli okazję wziąć udział w QUIZIE, żeby przetestować swoją wiedzę na temat tej choroby. Każdą poprawną odpowiedź kolekcjonowaliśmy na tablicy w postaci uśmiechniętego emotikona. Na poniższym zdjęciu sprawdzicie, jak dobrze poszło naszym uczniom.
W czwartek odbyły się lekcje otwarte dla naszych przyszłych pierwszoklasistów.
Zapraszamy do udziału w naszym dorocznym konkursie na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną.

Czwartek 25 kwietnia 2024

Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek, Piotr