Klasy IV rozpoczęły swoją przygodę z geometrią, dlatego podczas zajęć matematyki nasi czwartoklasiści uczyli się nie tylko logicznego myślenia, lecz również rozwijali spostrzegawczość i sprawność manualną układając tangramy.
Nauczyciele ze świetlicy szkolnej zapraszają uczniów z klas I-VI do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na najciekawszą krzyżówkę z hasłem "Moje ferie zimowe".
Tradycyjnie już podajemy koszt obiadów w tym miesiącu...
Zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia, pełnych niezapomnianych chwil i ciepłych uczuć, wszystkim uczniom i ich rodzinom oraz byłym pracownikom szkoły życzą dyrektor i grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim.

W czwartek i piątek wśród naszej społeczności szkolnej odbyły się wigilie klasowe.
Co roku o tej porze w naszej szkole matematyka jest świąteczna.
Za pośrednictwem naszej strony przekazujemy Państwu list od Ministra Edukacji - Barbary Nowackiej.
21-12-2023

Znów triumfujemy!

Tym razem pierwsze miejsce w turnieju siatkówki!
Finał konkursu „Pocztówka od i dla Sienkiewicza”.
Dnia 15.12.2023 r. uczniowie klasy 1A wybrali się na wycieczkę do piotrkowskiej fabryki bombek Szkło Dekor.

Piątek 19 kwietnia 2024

Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy