Szkoła Podstawowa nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Henryka Sienkiewicza

Laureaci szkolnego konkursu "Mam talent!"!

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 5 =
Bez nazwy
Jury podsumowało występy uczestników szkolnego konkursu „Mam talent!”. 
Do rywalizacji przystąpiło 27 uczniów z klas I–VIII. Po zliczeniu punktów wyłoniono najlepszych uczestników.

I miejsce - Oliwia Szulc oraz Amelia Dobrowolska i Iga Banaszczyk, 
II miejsce - Nikodem Grelowski,
III miejsce - Vladyslava Hordiienko, Natalia Czapska, Mikołaj Sobański, 
IV miejsce - Bohdana Zaiets, 
V miejsce - Tymofiy Chuvochin, 
VI miejsce - Wojciech Ślubowski, Karolina Kotula, 
VII miejsce - Oliwia Oryńska, 
VIII miejsce - Natalia Pyć, 
IX miejsce - Julia Masłowska, 
X miejsce - Lena Jeleńczak.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi, talentu i wspaniałych występów. Dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszego rozwijania swoich pasji oraz kolejnych sukcesów!
powrót