Jury podsumowało występy uczestników szkolnego konkursu „Mam talent!”.
Do rywalizacji przystąpiło 27 uczniów z klas I–VIII. Po zliczeniu punktów wyłoniono najlepszych uczestników.
I miejsce - Oliwia Szulc oraz Amelia Dobrowolska i Iga Banaszczyk,
II miejsce - Nikodem Grelowski,
III miejsce - Vladyslava Hordiienko, Natalia Czapska, Mikołaj Sobański,
IV miejsce - Bohdana Zaiets,
V miejsce - Tymofiy Chuvochin,
VI miejsce - Wojciech Ślubowski, Karolina Kotula,
VII miejsce - Oliwia Oryńska,
VIII miejsce - Natalia Pyć,
IX miejsce - Julia Masłowska,
X miejsce - Lena Jeleńczak.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi, talentu i wspaniałych występów. Dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszego rozwijania swoich pasji oraz kolejnych sukcesów!
I miejsce - Oliwia Szulc oraz Amelia Dobrowolska i Iga Banaszczyk,
II miejsce - Nikodem Grelowski,
III miejsce - Vladyslava Hordiienko, Natalia Czapska, Mikołaj Sobański,
IV miejsce - Bohdana Zaiets,
V miejsce - Tymofiy Chuvochin,
VI miejsce - Wojciech Ślubowski, Karolina Kotula,
VII miejsce - Oliwia Oryńska,
VIII miejsce - Natalia Pyć,
IX miejsce - Julia Masłowska,
X miejsce - Lena Jeleńczak.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi, talentu i wspaniałych występów. Dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszego rozwijania swoich pasji oraz kolejnych sukcesów!