Szkoła Podstawowa nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Henryka Sienkiewicza

Jak zawsze "Trzymaliśmy Formę!"

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 1 =
trzymaj-crop
W roku szkolnym 2025/2026 nasza szkoła realizowała Ogólnopolski Program Edukacyjny „Trzymaj Formę!”, współorganizowany przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców.
Celem programu było promowanie zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej oraz zasad zbilansowanej diety wśród uczniów. Zwieńczeniem naszych działań i zaangażowania było otrzymanie certyfikatu potwierdzającego udział w programie. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za aktywne uczestnictwo!
powrót