Kolejny raz, w klasach 4-8, odbył się szkolny konkurs, "Mistrz Ortografii"...
Wytypowani uczniowie mieli możliwość wykazać się swoimi umiejętnościami i wiedzą z zakresu ortografii. W tym roku mistrzem został Jakub Dobrowolski z klasy 8A, zaś drugie miejsce na podium zajął Borys Bąkiewicz z klasy 6A. Gratulujemy!