Sukces naszych uczniów w sesji wiosennej Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek”.
„Olimpusek” to konkurs skierowany do uczniów edukacji wczesnoszkolnej, który pozwala sprawdzić wiedzę, rozwija zainteresowania oraz motywuje do zdobywania nowych umiejętności.
Uczestnicy z całej Polski rywalizują, rozwiązując zadania wymagające zarówno wiedzy, jak i logicznego myślenia. Z dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły osiągnęli znakomite wyniki w wiosennej sesji Olimpiady „Olimpusek”, zdobywając tytuły laureatów.
Laureatami zostali:
🏆 Nikodem Grelowski – klasa 2a,
🏆 Wojciech Nowiszewski – klasa 3a,
🏆 Jakub Włodarczyk – klasa 3b.
Serdecznie gratulujemy laureatom oraz ich nauczycielom i życzymy dalszych sukcesów, wytrwałości w rozwijaniu swoich pasji i kolejnych osiągnięć w konkursach oraz olimpiadach.
Uczestnicy z całej Polski rywalizują, rozwiązując zadania wymagające zarówno wiedzy, jak i logicznego myślenia. Z dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły osiągnęli znakomite wyniki w wiosennej sesji Olimpiady „Olimpusek”, zdobywając tytuły laureatów.
Laureatami zostali:
🏆 Nikodem Grelowski – klasa 2a,
🏆 Wojciech Nowiszewski – klasa 3a,
🏆 Jakub Włodarczyk – klasa 3b.
Serdecznie gratulujemy laureatom oraz ich nauczycielom i życzymy dalszych sukcesów, wytrwałości w rozwijaniu swoich pasji i kolejnych osiągnięć w konkursach oraz olimpiadach.