Wakacje rozpoczynają się już jutro a my staraliśmy się Was do nich przygotować…
W związku z tym w piątek, 19 czerwca, gościł w naszej szkole przedstawiciel Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim, młodszy ogniomistrz, Marek Stasiołek, który na sali gimnastycznej spotkał się z uczniami wszystkich klas. Z wykorzystaniem prezentacji multimedialnej, w przystępny sposób, pokazał i opowiedział uczniom jak bezpiecznie spędzić wakacje w domu, na drodze, w górach, czy nad wodą. Wskazał też na niebezpieczne zachowania, które mogą zagrozić naszemu zdrowiu a nawet życiu. Poniżej mały wybór zdjęć z tego wydarzenia.