Szkoła Podstawowa nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Henryka Sienkiewicza

Nasi najlepsi uczniowie nagrodzeni!

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 8 =
001
Najlepsi uczniowie i absolwenci szkół w Piotrkowie Trybunalskim odebrali nagrody za wyniki w nauce w roku szkolnym 2025/2026. Uroczyste wręczenie nagród prezydenta odbyło się we wtorek (23 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie.
Miło nam poinformować, że wśród 80 wyróżnionych uczniów jak zawsze znaleźli się reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim: Najlepszy Absolwent Szkoły – Jakub Dobrowolski (kl. 8A) i Najlepsi Uczniowie Szkoły – Agata Węglarska (kl. 6A) oraz Michał Fajkowski (kl. 4A).

Gratulujemy i jesteśmy z Was bardzo dumni!
powrót