O bezpieczeństwie podczas ferii zimowych

24 stycznia 2018 roku w ramach przedsięwzięcia "Bezpieczne ferie zimowe" uczniowie przypominali i utrwalali sobie zasady bezpieczeństwa podczas zimowych zabaw….

Swoją wiedzę w ciekawy sposób przekazali - współpracująca ze szkołą dzielnicowa Katarzyna Dębińska oraz ratownicy RWOPR. Uczniowie mieli możliwość przyjrzenia się sprzętowi ratowniczemu. Niektórzy nawet wcielili się w rolę ratownika i przymierzyli jego strój. Podczas spotkania zaprezentowano także ciekawe filmy ukazujące zasady zachowania się w sytuacjach zagrożenia. W dalszej części organizatorki – panie Anna Sołtys-Dobrowolska i Kalina Balińska - ogłosiły laureatów konkursu plastycznego „Bezpieczne ferie zimowe" i wręczyły dyplomy oraz upominki. Uczniowie klas młodszych rozwiązali również krzyżówkę tematyczną utrwalającą poznane zasady. Zdjęcia z wydarzenia prezentujemy poniżej.