Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w obchody!
W tym roku ponownie świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w obchody.

W piątek i poniedziałek wszystkie klasy podczas zajęć on line przypominały i utrwalały sobie wiadomości dotyczące konwencji praw dziecka, jej historii, wydarzeń jej towarzyszących. Tego dnia cała społeczność szkolna założyła, w nawiązaniu do barw UNICEF-u, niebieski element stroju.

Tematem przewodnim tego wydarzenia była tragiczna sytuacja dzieci w Jemenie. Wszyscy uczniowie zapoznali się z warunkami ich życia i codziennej walki o lepsze jutro. Najmłodsi przygotowali pięknie prace na temat poprawy życia dzieci w Jemenie. Uczniowie klas starszych rozwiązywały quiz na temat konwencji praw dziecka.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim za zaangażowanie się w przedsięwzięcie!

Osoby zainteresowane pomocą mieszkańcom Jemenu mogą indywidualnie przekazać darowiznę na rzecz potrzebujących. Informacje znajdziecie na oficjalnej stronie
UNICEF.

2 b Judyta Krzciuk (odt) 0.69mb, (Pobrań: 79)
2 b Julia Cieślik (odt) 0.46mb, (Pobrań: 70)