Dzień Bezpiecznego Internetu w naszej szkole

20160212_095321
W piątek, 12 lutego, odbył się w naszej szkole wyjątkowy apel…
Zorganizowany pod hasłem „Bezpieczne ferie” był jednocześnie zwieńczeniem Dnia Bezpiecznego Internetu. Wydarzenie rozpoczęła pogadanka odpowiedzialnej za ten drugi projekt wicedyrektor Anny Dajcz na temat cyberprzemocy oraz prezentacja multimedialna przygotowana przez Patryka Rogalskiego pod hasłem tegorocznej akcji "Lepszy internet zależy od Ciebie!" Uczniom rozdano specjalne papierowe przypinki z hasłem „Biorę udział w Dniu Bezpiecznego Internetu”. Jednocześnie w klasach uczniowie klas piątych (Michał Makuch i Kacper Smolarczyk) przekazywali informacje dotyczące DBI, organizowali konkursy i rebusy. Ponadto podczas apelu młodszym uczniom zaprezentowano film, prezentację multimedialną oraz zorganizowano konkursowe puzzle dotyczące tematyki bezpiecznych ferii. Organizatorkami tego drugiego przedsięwzięcia były panie Anna Sołtys - Dobrowolska, Beata Czuba i Anna Pisarek. Zdjęcia z wydarzenia możecie zobaczyć poniżej.