O iTeatrze w naszej szkole w TVP3!

agata-crop
W miniony wtorek, 15 maja, uczniowie naszej szkoły obejrzeli kolejny spektakl Internetowego Teatru Telewizji. ..

Tym razem mogli zobaczyć "Piotrusia Pana" w wykonaniu aktorów Teatru Maska z Rzeszowa. Spektakl muzyczny z elementami tańca stworzony i wyreżyserowany przez Annę Nowicką przypadł do gustu naszym uczniom, o czym opowiedzieli goszczącym w szkole dziennikarzom TVP3. Materiał z naszej szkoły został 15 maja wyemitowany w Wiadomościach Dnia w TVP3 o godzinie 21.00. Poniżej prezentujemy tę relację oraz zdjęcia z wydarzenia. Przypomnijmy, że  "iTeatr dla Szkół" to autorski projekt, który Telewizja Polska S.A. realizuje od 2012 roku, a którego widownia w maju 2015 roku przekroczyła pierwszy milion. Projekt oparty jest na idei promowania i przybliżania teatru poprzez realizacje transmisji spektakli z teatrów w całej Polsce wszędzie tam, gdzie dostęp do ich oferty jest ograniczony. Szkoła Podstawowa nr 11 uczestniczy w projekcie już od kilku lat.