Sukces naszego ucznia

Brawo dla Dawida!
Miło nam poinformować, że drużyna PGE GKS 2010, której reprezentantem jest nasz uczeń – Dawid Chmielewski – wygrała towarzyski turniej piłkarski PGE Junior, który odbył się 10.10.2021 na Stadionie Narodowym w Warszawie!

Sponsor Główny Akademii – PGE Polska Grupa Energetyczna, zorganizowała turniej piłki nożnej pomiędzy drużynami wspieranymi przez grupę. Poza GKS Bełchatów na PGE Narodowym zagrały zespoły Stali Mielec, Widzewa Łódź, Avii Świdnik, ŁKS Łomża, Stali Stalowa Wola oraz FC Lesznowola. Zespół trenera Damiana Chojki był tego dnia niepokonany, wygrywając cztery spotkania i dwa remisując.

Jestem przekonany, że występ na tym stadionie był dla moich zawodników ogromnym przeżyciem. Wierzę, że to doświadczenie będzie dla nich olbrzymią motywacją do dalszej pracy. Nawet z wiarą, że wrócą tutaj raz jeszcze, ale nie jako kibic, a zawodnik – przekonuje opiekun grupy, trener Damian Chojka.

Tekst [skrócony] i zdjęcia pochodzą ze strony www.lodzkifutbol.pl